O mnie

Paulina Kasperek

Nazywam się Paulina Kasperek i jestem właścicielką biura Kasdesign. Ukończyłam studia architektoniczne w Krakowskiej Akademii, gdzie zdobyłam tytuł inżyniera architekta. Od zawsze fascynował mnie świat architektury i designu, dlatego już na studiach rozpoczęłam swoją przygodę z projektowaniem wnętrz.

Oprócz projektowania wnętrz interesuję się również modą i fotografią. Uważam, że estetyka jest ważna w każdej dziedzinie życia, dlatego staram się, aby każda rzecz wychodząca spod mojej ręki była piękna i spójna.

 

Najbardziej lubię projektować wnętrza w stylu nowoczesnym, ale nie ograniczam się tylko do niego. W wielu swoich projektach łączyłam różne style, tworząc coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Bardzo lubię zaskakiwać moich klientów, ale też samą siebie.

Po współpracy ze mną na pewno można spodziewać się rzetelnie wykonanej pracy. Jestem przekonana, że każdy klient powinien być zadowolony z efektów mojej pracy, dlatego zawsze dokładam wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej podczas studiów oraz szkoleń gwarantuję pełny profesjonalizm, terminowość oraz miłą atmosferę podczas całego procesu projektowego.

Jeśli szukasz projektantki wnętrz, która jest pasjonatką swojego zawodu i potrafi stworzyć dla Ciebie wymarzone wnętrze, to zapraszam do kontaktu.

Co mówią o mnie

Ania

img

Profesjonalne podejście i ogromna pomoc. Projekt naszego domu przepiękny! Jeszcze raz dziękujemy.

Adam

img

Spodziewaliśmy się, że będzie pięknie, ale chyba nie aż tak! Jest naprawdę imponująco...

Paulina

img

Projekt przepiękny tylko ciężko się zdecydować którą wersję projektu wybrać, ponieważ obie są wspaniałe.

Adrianna

img

Pani Paulina dokładnie odwzorowała to co mieliśmy w głowie - do dziś zastanawiam się jak zaprojektowała łazienkę tylko i wyłącznie z opisu “tego nie, tamtego nie, to może tak ale nie wiem” Serdecznie polecam!